سیستم تهویه مطبوع DVM

قدرتمند و کوچک

DVM PLUS IV   یک سیستم دیجیتال دو گانه با تکنولوژی بالا می باشد که کارآیی انرژی و عملکرد بسیار مطلوب را در حد جهانی فراهم می کند. این سیستم راحتی را در محیط‌های گوناگون ایجاد کرده و عملکرد سرمایش و گرمایش را به‌وسیله بکارگیری نسل سوم PHE (مبدل حرارتی صفحه ای) بهبود می بخشد. این سیستم برای ساختمان‌های بزرگ که نیازمند تهویه هوای مختلف هستند یک سیستم بهینه گرمایشی و سرمایشی کامل به حساب می آید.

 

 

ویژگی‌ها

-          راندمان بالا

-          ظرفیت بالا

-          حفاظت پیشرفته و مطمئن

-          نصب و تعمیر و نگهداری آسان

-          دوستدار محیط زیست

-          بهره برداری آسان

-          کیفیت برتر برای کنترل بازیافت گرما

 

تکنولوژی تزریق بخار با کارآیی بالا

بهبود میزان جریان مبرد و افزایش عملکرد گرمایشی - سرمایشی

تزریق بخار یک تکنولوژی با تراکم دو مرحله‌ای است که مبرد با فشار متوسط در حالت بخار را از خنک کننده داخلی PHE تزریق کرده تا میزان جریان مبرد افزایش یابد. این فناوری به طور همزمان میزان جریان مبرد و عملکرد سرمایشی/ گرمایشی را به مقدار 20٪ افزایش داده و لذا کارآیی آن را به حداکثر می رساند .

 

DVIکمپرسور (تزریق دیجیتالی بخار)

اثر تراکم دو مرحله ای تنها با یک کمپرسور

این کمپرسور با تکنولوژی و کارآیی بالا اثر تراکم دو مرحله‌ای را تنها با یک کمپرسور بدست می‌آورد.

 

PHE (مبدل حرارتی صفحه ای)

در DVM PLUS IV خنک ‍کننده داخلی از نوع مبدل حرارتی صفحه‍ ای استفاده شده تا کارآیی سرمایشی و گرمایشی را افزایش دهد. کارآیی گرمایشی باPHE ، در مقایسه با تولیدات معمولی ما که از مبدل‌های پوسته و لوله استفاده می‌کنند به میزان 35٪ و در مقایسه با تولیدات رقیبان که از خنک کننده داخلی دو لوله‍ ای استفاده می‌کنند به میزان ۵۰٪ افزایش نشان می‍دهد.

مبدل حرارتی بزرگتر و بهتر

دستگاه مبدل حرارتی خارجی به لحاظ اندازه بزرگتر شده است، که اکنون 60 ستون داشته و حدود 10٪ بزرگتر از تولیدات معمول با 56 ستون می باشد. شاسی DVM نیز از یک طرح پره ای بهینه جدید استفاده می کند که عملکرد مبدل حرارتی را افزایش می دهد.

 

عملکرد و راندمان بالای انرژی در سرمایش و گرمایش در سطح جهانی

     دستگاه DVM PLUS IVتوانسته است بالاترین سطح ضریب عملکردی (COP) معادل ۴/۵۷ و ضریب راندمان انرژی (EER) معادل ۳/۹۸ را در گروه10HP بدست آورد. همچنین در طبقه 14HP توانسته است ضریب عملکردی (COP) معادل ۴/۵۷ و ضریب راندمان انرژی (EER) معادل ۳/۹۸ را کسب نماید. این اعداد به ترتیب 15% و 20% بهتر از عملکرد محصولات مشابه خود می‌باشند.

پروفیل تخلیه هوای بهینه

   پروفیل تخلیه هوا در پروانه و محافظ پروانه به جهت تبادل حرارتی بهتر، بهینه شده است و کارآیی را افزایش داده وموجب سرمایش و گرمایش سریعتر می‍شود.

 

موتور فنBLDC در یونیت خارجی

DVM PLUS IV، از یک موتور BLDC استفاده می‌کند که 35٪ کوچکتر است ولی به نسبت موتورهای AC متداول،کارآیی آن به میزان 39٪ افزایش یافته است.

بالاترین ظرفیت

هزینه نصب پایین و اقتصادی

یونیت‌های تکی با بیشترین ظرفیت ترکیبی در جهان، برای ساختمان‌های بزرگ ایده‍ آل هستند. زمانیکه از یونیت‌هایی استفاده می‌کنید که ظرفیت بیشتری را ارائه می‌دهند، نیاز به تجهیزات و محل نصب کمتری دارید در نتیجه هزینه نصب پایین تری نیز پرداخت خواهید کرد.

سبک و کوچک

محل نصب دستگاه 41٪ کمتر شده و وزن آن 38٪ نسبت به سایر سیستم های متداول کمتر است.

 

کنترل بالانس روغن

DVM PLUS IV، از تکنولوژی بالانس روغن استفاده می‍کند که روغن را به صورت مساوی و یکنواخت حتی در یونیت‍های ‍بیرونی که در فواصل و ارتفاع‍های مختلف نصب شده‍ اند توزیع می‍کند،این موضوع به شما اجازه می‌دهد تا گزینه ‍های نصب قابل تغییری برای یونیت های خارجی داشته باشید.

 

عملکرد متناوب کمپرسور

کمپرسور زمانیکه یونیت خارجی با ظرفیت کامل در حال کار کردن نمی باشد، بصورت متناوب شروع بکار خواهد کرد تا از عملکرد بیش از حد یک کمپرسور جلوگیری شود. این نوع عملکرد متناوب کمپرسورها عمر کمپرسور را طولانی کرده و موجب اطمینان از عملکرد آن می‌شود.

 

ضد خوردگی و انجماد

پوشش مطلوب هیدروفیلی، کارآیی مبدل حرارتی را بالا برده ودر ایجاد یخ زدگی تأخیر می اندازد تا عملکرد حرارتی بصورت منسجم باشد. یک پوشش ضد خوردگی نیز از خوردگی یونیت‌ها جلوگیری می‌کند.

حالت تشخیص عیب‌ها

DVM PLUS IV وضعیت عملکرد را کنترل کرده و یک کد خطا را در واکنش به عملکرد نامطلوب نشان می دهد و لذا شما را قادر خواهد ساخت که مشکل را به راحتی پیدا کنید.

 

سیستم حفاظت پیشگیرانه

DVM PLUS IVاز فیوزهای مخصوص داخلی برای حفاظت کمپرسورها از آسیب‍های احتمالی به جهت شدت جریان بیش از حد برق استفاده می‍کند.

 

سیم کشی‌های مطمئن و ساده

ارتباط غیر‍ قطبی بین دستگاه‍های داخل و خارج از ساختمان کار سیم‍ کشی را آسان می‍کند. در صورتیکه کابل ارتباط به اشتباه به یک سوکت الکتریکی متصل شود یونیت خارجی از خود محافظت خواهد کرد. دستگاه حتی زمانیکه کابل‍ها بدرستی متصل نشده ‍اند نیز عملکرد مطلوبی را ارایه خواهد کرد.

 

مبرد R410A

DVM Desert کمپرسوری جدید است که از مبرد دوستدار محیط زیست R410A بهره‌مند می‌باشد. این مبرد دارای پتانسیل تخریب لایه ازن (ODP) صفر برای کاهش آلودگی محیطی می‌باشد و همچنین راندمان عملکرد تبرید را بهبود می‌بخشد.

 

 

بالاترین ارتفاع و بلندترین طول لوله‌کشی

ü      تفاوت سطح یونیت‌های داخلی و خارجی 110 متر

ü      تفاوت سطح بین یونیت‌های داخلی 15 متر

ü      طول لوله از اولین اتصال انشعابی تا دورترین یونیت داخلی (فقط با یک سایز لوله) 90 متر

ü      بلندترین طول لوله کشی: 200 متر

ü      کل طول لوله کشی: 1000 متر

شما می‌توانید یونیت‌های داخلی را برای فضاهای متفاوت به جهت ظرفیت و ترکیب انتخاب کنید. همچنین دستگاه‌های داخلی را بصورتی با صرفه‌تر می‌توانید داشته باشید، زیرا هر دستگاه در داخل ساختمان به تنهایی قابل کنترل می‌باشد.

کنترل توزیع بهینه مبرد

زمانیکه لوله‌کشی بین یونیت‌های داخلی و خارجی طولانی است، یونیت‌های داخلی از فناوری کنترل و تنظیم میزان مبرد برای توازن عملکرد بین یونیت‌ها استفاده می‌کنند.

 

جعبه سیاه (ذخیره اتوماتیک داده ها)

در صورت بروز هرگونه عیب در یونیت خارجی DVM PLUS IV، مشکل بطور خودکار یافت شده و 30 دقیقه از آخرین اطلاعات عملکرد دستگاه ذخیره خواهد شد. یکی از لوازم جانبی که شما می‌توانید به صورت اختیاری روی دستگاه نصب کنید قابلیت ثبت اطلاعات بیش از یک سال را دارد که برای سرویس و تعمیر می تواند مفید باشد.

 

عملکرد بدون صدا در شب

کنترل فن‌های یونیت بیرونی موجب بی‌صدا شدن عملکرد در طول شب می‌شود تا بتوان از خوابی لذت داشت.

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید