راز خنک کنندگی اسپیلت در چیست؟

اسپییلت : هنگامی که به هوای تازه، خنک و دلچسب در فضای خانه فکر می‌کنیم، همه شرکت‌های تبلیغاتی و رسانه‌های مختلف کولرهای گازی اسپلیت را به ما معرفی می‌کنند. به راستی، کولرهای گازی اسپلیت چه هستند و چه ویژگی‌هایی دارند؟ کولرگازی اسپیلت چگونه کار می کنند؟ مزایای کولرگازی های اسپیلت چیست؟

به زبان ساده نقل کنیم که، اسپلیت یک دستگاه تهویه مطبوع هواست که از دو بخش واحد داخلی – پنل (Indoor) و یونیت خارجی – موتور (Outdoor) تشکیل شده است. درون پنل یک سری صفحات فلزی (که به آن ها فین می گویند) تعبیه شده و مایع بسیار سرد (مبرد) از درون آن ها عبور می‌کند. در اینجا، اتفاقی که می‌افتد مکش هوای اتاق به وسیله موتور اواپراتور و گردش آن اطراف فین‌هاست. در نتیجه، هوا در مجاورت فین ها خنک شده و در فضای اتاق منتشر می‌شود.

در واقع، مایع پس از آن که باعث خنک شدن هوای اطراف فین‌ها شد، افزایش دما یافته و به گاز تبدیل می شود. این گاز به یونیت خارجی(اسپیلت) منتقل می شود و با عبور از کمپرسور پر فشار شده و سپس از کندانسور عبور کرده و دمای خود را از دست می‌دهد و مجددا به مایع تبدیل می‌شود. در مرحله بعد، مایع ایجاد شده از لوله‌های مویین، عبور می کند و با افت فشار بشدت سرد شده و آنگاه به سمت اواپراتور جهت خنک سازی هوای اتاق هدایت می‌شود.

کولرهای گازی اسپلیت سرمایش بی نظیری همراه با شادابی و طراوت ایجاد می کنندو دارای ویژگی های خاصی نسبت به کولرگازی های معمولی دارد به همین علت است که در بازار کولرگازی طرفداران زیادی دارند

کولرگازی اسپیلت چه ویژگی هایی دارد

  • دارای خاصیت میکروب زدایی است که باعث کاهش الرژی های میکروبی را کم می کند
  • به علت وجود فیلترهایش هوا را از ذرات گرد و غبار و آلاینده ها و آلودگی ها  باکتری ها و ویروس های پاک می کند
  • عمل تصفیه هوا را از نظر بوها و هوای نامطبوع انجام می دهد.
  • سرمایش بی نظیر به همراه شادابی و طراوت که به سرعت محیط شما را خنک و مطبوع میسازد
  • با توجه به طراحی زیبا و نعطاف پذیری شکل گرفته در آن,یک وسیله ایست که از دکوراسیون خوبی برخوردار است و به خوبی تکمیل کننده زیبایی در منزل یا محل کارتان خواهد شد.
  •  تقسیم برودت در محیط بدان معنا که سرمای تولید شده به طور یکنواخت به محیط میرسد و به یک اندازه تمامی محیط را خنک میکند.
  • رطوبت محیط را می گیرد و خنکی به ارمغان می اورد.
  • دارای خاصیت سرمایشی و گرمایشی دارد.

این سیستم تهویه مطبوع در ابعاد و ویژگی های مختلف وارد بازار شده اند در حال حاضر جدیدترین کولرگازی اسپیلت  که وارد بازار شده است و درای ویژگی های منحصر به فردی می باشد  ومحصول  محبوب مشتریان ما است کولرگازی اسپیلت سامسونگ می باشد.

کولرگازی های جدید سامسونگ مجهز به تکنولوژی هوشمندی هستند و به آسانی می توانید کولر گازی را از راه دور کنترل کنید. برای استفاده از این قابلیت باید نرم افزاری مخصوص را بر روی گوشی هوشمند یا تیلتتان نصب کرده و از 3g یا 4g استفاده کنید. به هر حال حتما باید یک اتصال وای فای و مودمی بی سیم داشته باشید. به آسانی می توانید قبل از رسیدن به خانه دمای اتاق را چک کرده و هوا را خنک یا گرم کنید.
همچنین تایم خاموش و روشن شدن کولرگازی با آن تکنولوژی مخصوص  میسر شده است و می توانید قبل از ترکک خانه، کولر گازی را خاموش کنید.

‫نکته جالب این است که  برای تنظیم هوای گرم و خنک نیازی به آمدن به خانه نیست. در هنگام نزدیک شدن به خانه برای خنک کردن آن از این ویژگی استفاده کرده و ‫سپس از شبکه 3gیا 4g  گوشی هوشمند یا تبلتتان ‫برای تنظیم دمای اتاق در هر جایی که هستید استفاده کنید.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید