کفپوش مناسب برای سیستم گرمایش از کف

ایابرای مکان های با سیستم گرمایش از کف کفپوش pvc مناسب است ؟ اگر که هست به چه شکل و با چه متریالی بهتر است استفاده شود ؟

سیستم گرمایش از کف نیازمند تامین دسترسی و بازبینی های دوره ای است تا بدینوسیله هرگونه نشتی و مشکل در اتصالات و . . . بموقع اصلاح گردد. بدین لحاظ برای چنین کف هائی استفاده از کفپوش های چسبی را توصیه نمی کنیم.

ضمنا چسب فوری و  در مقابل گرما مقاومت خود را از دست میدهند. بنابراین استفاده از کفپوش های pvc توسط اینگونه چسب ها نصب میشوند مناسب کف هائی نیستند که مجهز به سیستم گرمایش از کف می باشند.

ضمنا یکی از مهمترین اهداف استفاده از کفپوش pvc, پارکت چوبی و لمینت بجز زیبائی, بهره گیری از مزایای عایق حرارت بودن آنست. لذا استفاده از این کفپوش ها مانع انتقال آسان حرارت از کف میشود.

    نمونه جزئیات اجرای پوشش روی گرمایش از کف

با توجه به مجموعه آنچه به عرض رسید پیشنهاد ما استفاده از  سرامیک های جدیدی است که با انواع طرح چوب تولید شده و دربازار موجود است. به این ترتیب هم زیبائی خاص چوب و انتقال مناسب حرارت را خواهید داشت. بهتر است در موقع نصب سرامیک در فواصل معین بجای فیکس کردن, بدون نیاز به بنائی امکان بازدید  هر از گاه زیر کف را در نظر داشته باشید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید